
1 661 ₴
1 328,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 1.2см, довжина - 1.4см
Вага: 1.98г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Шарм без різьблення підійде на будь-який браслет завширшки до 0.4см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.98 г |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 14 мм |
| Матеріал | Срібло |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 40 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Люди, День народження, Весілля, Казки, мультфільми |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.09 ct |
| Колір металу | Білий |
| Тип шарму | Намистина |
| Матеріал вставки | Камені |
| Різьба | Ні |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шарм корона в камушках покритий родієм»