


1 292 ₴
1 033,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр дерева – 1.5см, ширина ланцюжка – 0.7см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 2.26г
Кольє регулюється від 38см до 44см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Вага | 2.26 г |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тематика | Природа |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кольє дерево життя, срібне без каменів»