

934 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1.24г
Вставка: фіаніт
Покриття: родій
ціна вказана лише за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.24 г |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 11 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Торжество, Подарунок, Ніжність, Романтика, Класика |
| Товщина | 6 мм |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.07 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс діамант у клітці, срібло 925 проби»