

1 136 ₴
Метал: срібло 925 проби
Вага: 1.34г
Вставка: Діаманти
Размер: 45см
Покриття: батьківщина
Довжина крапельки — 0.5 см, ширина — 0.3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Форма каменю | Круг |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1.34 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Вечірка |
| Розмір | 45 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кольє крапелька срібна»