

1 142 ₴
Ікона покрита сріблом (як фольга) і сусальним золотом, є срібло значок (Ag)
Вішати можна на дзеркало заднього виду та козирок
Діаметр: 3см
Ікона двостороння, з однієї - Марія, зі зворотної - Ісус
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Греція |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Срібло |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Іконка в машину з покриттям срібла»