



1 106 ₴
884,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.2см, довжина - 11.3см
Вага: 2.19г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.19 г |
| Ширина | 2 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 11.3 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка, Подарунок |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-протяжки |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки палички, висульки без каменів , срібні»