


878 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина-1см, ширина - 1см
Вага: 0.8г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Підійде на ланцюжок шириною до 0.5см
Ціна вказана за кулон, ланцюжок можна підібрати окремо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 0.8 г |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон серце від Tiffany срібний 925 проба»