

2 119 ₴
1 695,20 ₴
Метал: срібло 925 проби
Вага: 4.14
Вставка: перли
Покриття: рідин
Застібка: гвинтова закрутка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.14 г |
| Ширина | 4 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Торжество, Вечірка |
| Товщина | 10 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Камені вставки | Перли культивовані |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.2 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки з перлами довгі, гвоздик-вкрутка»