


970 ₴
776 ₴
Матеріал: срібло 925 проба
Вага: 0.96г
Вставка: фіаніт
Покриття: родій
Розмір 1,7 см×1см
ціна вказана лише за кулон
Ціна вказана за кулон, ланцюжок можна підібрати окремо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Янголята/феї |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Форма каменю | Серце |
| Колір каменів | Білий |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 0.96 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підвіс янгол із серцем срібло 925 проба»