





1 672 ₴
1 337,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 2.3см, ширина – 0.4см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 2.61
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 14 шт. |
| Вага | 2.61 г |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Кафи |
| Тематика малюнка/форми | Торжество, Вечірка |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Петля |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні кафи сережки на все вухо в камінчиках»