
405 ₴
Срібло 925 проби
Вага: 0.54 м
Покриття: родій
Вставка: цирконій
Розмір: довжина - 2.5 см, ширина - 0.6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premium |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Цирконій |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 7 шт. |
| Вага | 0.54 г |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий, Зелений |
| Вид каменю/вставки | Цирконій |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Шпилька квітка з зеленим камінчиком, срібло 925 проба»