

2 200 ₴
1 760 ₴
Срібло 925 проба
Вага: 3.39г
Вставка: фіаніт
Покриття: родій
Розміри: довжина- 2см, діаметр камня- 0.7см
Ширина застібки штирька- 0.7см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага | 3.12 г |
| Вага каменів | 0.12 ct |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні з одним камінчиком 7мм, класичні»