

932 ₴
Срібло 925 проба
Вага: 0.8г
Вставка: опал
Покриття: родій
Розміри: діаметр камня- 0.7см, діаметр всього кулона- 0.9см, довжина кільця- 0.5см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Опал благородний |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Вага | 0.8 г |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Блакитний |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон срібний з голубим опалом, круг 1см»