


1 270 ₴
Срібло 925 проби стоЇть на виробі, також на прикрасі є опломбована бірка завода виробника на котрій вказані всі характеристики
розміри: діаметр- 1см, ширина- 0.4см
Покриття: родій, завдяки якому сережка не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней ( як у діаманта) при портаплянні світла буде гарно грати
Ціна вказана за 1 каф
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або зверху, при цьому підлаштувати під себе, легенько притиснувши з боків.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.9 г |
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Ширина | 0.4 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 10.5 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 33 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Скоба |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.05 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Бежевий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Каф срібний з цепочкою»