



2 858 ₴
2 286,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: довжина сережки — 2 см, ширина — 0.2 см, діаметр каменю — 0.8 см
Застібка: класична англійська
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Циркон |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 14 шт. |
| Вага | 3.4 г |
| Вага каменів | 1.4 ct |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні з камінням англійською замком»