


595 ₴
476 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр — 1.4 см, ширина — 0.2 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Каф одягається без проколювання, можна носити на хрящі посередині вуха або на верху, водночас підлаштувавши під себе, легким рухом притиснути з боків.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.1 г |
| Виробник | Харків |
| Ширина | 2 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 10 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Скоба |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафи сережки срібні зі стразами»