


1 361 ₴
1 088,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: діаметр сердечка — 0,6 см, ширина ланцюжка — 0.1 см
Покриття: батьківщина, завдяки їй прикраса не потемніє
Розмір браслета: від 16 до 21 можна відрегулювати завдяки додатковому ланцюжку на кінці браслета
| Основні | |
|---|---|
| Форма каменю | Серце |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 1 мм |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Тематика | Сердечка |
| Товщина | 6 мм |
| Виробник | Каштан |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 6 мм |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Родій |
| Колір каменів | Червоний |
| Вага | 1.3 г |
| Камені вставки | Емаль |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет срібне серце з червоною емаллю»