

1 185 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина - 6см, ширина - 0.1см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 2.32г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gold Master |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 2.32 г |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Скоба |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні палички без каміння»