



935 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до оздоблення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба
Розміри: довжина — 2.5 см, ширина — 1 см
Вага: 1.1 г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
Покриття: батьківщина, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Срібло |
| Колір | Білий |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіночий |
| Камені вставки | Циркній |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.01 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Колір каменів | Білий |
| Тип каменю/вставки | Циркній |
| Тематика малюнка/форми | Ангелочки/феї |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 1.1 г |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Булавка дитяча срібна корона в камінчиках, 925 проба»