
472 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 3см, ширина – 0.8см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 0.99г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зірка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Родій |
| Вага | 0.99 г |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Тематика малюнка/форми | Знаки зодіаку |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна шпилька без каменів»