



3 068 ₴
2 454,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 6см, ширина – 0.2см
Вага: 4.27г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.27 г |
| Виробник | ЮвелирСофт |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 60 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кільце |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки-кільця Конго великий діаметр 6см з гранню»