
558 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 3см, ширина – 1.5см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.63г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Premium |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 18 шт. |
| Вага | 1.63 г |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Рожевий |
| Вид каменю/вставки | Цирконій |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна шпилька рожеве серце у стразах»