
1 132 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 3.5см, ширина – 1см
Вага: 1.1г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Цирконій |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 27 шт. |
| Вага | 1.1 г |
| Вага каменів | 0.04 ct |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Цирконій |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Булавка срібне дерево життя в камінні»