
754 ₴
603,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 3.3см, ширина – 0.9см
Покриття: чорніння
Вага: 1.1г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Квіти |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Вага | 1.1 г |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Циркній |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.04 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Колір каменів | Білий |
| Тип каменю/вставки | Циркній |
| Товщина | 3 мм |
| Покриття | Чорніння |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібну шпильку завиток з камінням»