

1 018 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 3см, ширина – 1.5см, діаметр – 1см
Покриття: чорніння
Вага: 1.4г
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або на верху, при цьому підлаштувавши під себе легким рухом притиснути з боків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.4 г |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Тип застежки | Скоба |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафф змія срібло із чорнінням на хрящ»