


3 012 ₴
2 409,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: ширина ланцюга – 0.2см, діаметр куль – 0.4см
Вага: 4.77г
Розміри: 40см, 45см, 50см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.77 г |
| Виробник | Шевченка |
| Ширина | 4 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір | 40 |
| Стан | Новий |
| Тематика | Вечірка |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кольє срібне кульки по колу на шию»