




1 200 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1см, ширина – 1.7см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 2.2г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або на верху, при цьому підлаштувавши під себе легким рухом притиснути з боків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 31 шт. |
| Вага | 2.2 г |
| Вага каменів | 0.2 ct |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Кафи |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Торжество, Вечірка |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Петля |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафф срібний широкий зі стразами без проколу»