

698 ₴
558,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.1см, ширина – 0.3см
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не темніша
Вага: 1.1г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silvex 925 |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 1.1 г |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви, Мереживо |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Тип застежки | Кільце |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережка срібна каблучка з чорнінням»