



2 546 ₴
2 036,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 2см, ширина – 1.5см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 2.47г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 16 шт. |
| Вага | 2.47 г |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
| Тематика | Хрестики |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кольє срібне, ланцюжок з хрестиком у камінні»