



1 141 ₴
912,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 2.3см, ширина – 1см
Вага: 1.2г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або на верху, при цьому підлаштувавши під себе легким рухом притиснути з боків. У комплекті 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 г |
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 23 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Петля |
| Камені вставки | Циркон |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.01 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Колір каменів | Зелений |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафа срібна у вигляді кішки»