

772 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.2см, ширина – 0.3см
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 0.8г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silvex 925 |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 0.8 г |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви, Ієрогліфи, Кругла форма |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Тип застежки | Кільце |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки-кульчики з чорнінням чоловічі»