

1 148 ₴
918,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.3см, ширина – 0.2см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.11г
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або на верху, при цьому підлаштувавши під себе легким рухом притиснути з боків. У комплекті 2шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.11 г |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка, Подарунок |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Скоба |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафи срібні без каміння незвичайної форми 2 шт»