


1 075 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 1.2см, ширина – 2.5см
Вага: 1.01г
Підійде на ланцюжок до 0.7см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 1.01 г |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Країни, міста |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон Слава Україні на ланцюжок»