


1 489 ₴
1 191,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр підвіски – 0.8см, ширина ланцюжка – 0.2см
Вага: 1.92г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде красиво пер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Вага | 1.92 г |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Колір каменів | Білий |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
| Тематика | Вечірка |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет срібний жіночий з висюлькою у стразах»