


778 ₴
622,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 2.5см, ширина – 1.7см
Вага: 1.33г
Підійде на ланцюжок до 0,6см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Вага | 1.33 г |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест білий з розп'яттям»