


1 215 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр – 2см, товщина – 0.1см
Вага: 1.75г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.8см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 1.75 г |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон коло з мапою України 2см»