




2 738 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр – 8см, ширина – 0.2см
Вага: 5.98г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Сережки з алмазною гранню красиво блищатимуть на сонці
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 5.98 г |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Торжество, Вечірка, Випускний |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Кільце |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки-кільця великі діаметр 8см»