


2 150 ₴
1 720 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 3.5см, ширина – 2.3см
Вага: 4.37г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.7см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 4.37 г |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний православний чоловічий хрестик чорний 3.5см»