



2 906 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина - 4.7см, ширина - 0.3см, діаметр найбільшого каменю - 0.8см
Вага: 6.53г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Вага | 6.53 г |
| Вага каменів | 0.3 ct |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Торжество, Вечірка, Випускний |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні, довгі з великим камінням»