


2 930 ₴
2 344 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина - 3см, ширина - 2.2см
Вага: 4.34г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: емаль
Підійде на ланцюжок шириною до 0.9см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Емаль |
| Вага | 4.34 г |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрестик срібний з чорною емаллю 3см»