


2 582 ₴
2 065,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 3см, ширина – 2.1см
Вага: 4.12г
Вставка: емаль
Покриття: родій
Підійде на ланцюжок шириною до 0.8см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Емаль |
| Покриття | Родій |
| Вага | 4.12 г |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест із чорною емаллю радований, християнський»