




4 090 ₴
3 272 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 4см, ширина – 2.6см
Вага: 5.77г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Підійде на ланцюжок шириною до 1см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Камені вставки | Емаль |
| Покриття | Родій |
| Вага | 5.77 г |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест із чорною емаллю на товстий ланцюжок 4см»