


2 492 ₴
1 993,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 4см, ширина – 2.5см
Вага: 7.33г
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемніє
Підійде на ланцюжок шириною до 1.1см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 7.33 г |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрестик великий чорний на товстий ланцюжок 4см»