


1 852 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина серця - 0.5см, ширина - 0.6см, товщина ланцюжка - 0.1см
Вага: 1.87г
Розмір: можна регулювати від 40 до 45см завдяки додатковим кільцям в кінці ланцюжка
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.87 г |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тематика | Сердечка |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібне кольє з серцем без каменів Мінімалізм»