

2 328 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 2см, ширина – 0.7см
Вага: 4.67г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 85 шт. |
| Вага | 4.67 г |
| Вага каменів | 0.5 ct |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки |
| Тематика малюнка/форми | Торжество |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий, Чорний, Рожевий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки з фіанітами в Українському стилі»