


1 092 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1.6г
Вставка: атлас
Ширина застібки: 0.3см, ширина браслета: 0.3см
Червона нитка -оберег,відмінний варіант для подарунка,срібна застібка з візерунком
Розіри: від 16 до 18.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 17 мм |
| Розмір браслета (см) | 16,5 |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.6 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Подарунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір браслета (див) | 16.5 |