



2 630 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.2см, діаметр - 3см
Вага: 5.03г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.03 г |
| Ширина | 30 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні велике серце без каміння 3см»