


1 002 ₴
801,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр кіл - 0.7см, довжина гвоздика - 1.1см
Вага: 0.99г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: емаль
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 7 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 11 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Торжество, Вечірка |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Камені вставки | Емаль |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Блакитний, Жовтий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки жовто-блакитні круги гвоздики, прапор України»