




1 558 ₴
1 246,40 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина герба - 0.9см, довжина герба - 1.7см, довжина всього сережки - 2.7см, довжина палички застібки - 0.5см
Вага: 2.40г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.4 г |
| Ширина | 9 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 27 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Подарунок |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки висячі з тризубами без каменів .»