


1 912 ₴
1 529,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Розміри: ширина — 2.5 см, довжина — 2.5 см
Вага: 4.67г
Підійде на ланцюжок завширшки до 0.7 см
Чорне Сонце — сакральний і найменш поширений солярний символ, характерний для стародавніх слов'ян, а також деяких груп Скандинавського півострова. Знак збільшує родовий канал людини, посилює її зв'язок зі своїм корінням, розширює його енергетичний спектр. Однак має зворотний бік: якщо родова пам'ять людини слабка, а його кров занадто забруднена ворожою кров'ю, якщо вона не шанує своїх Предків і не живе по Совіті, Чорне Сонце спалює його душу.
Ціна вказана за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.67 г |
| Ширина | 25 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 9 мм |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий, Чорний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон дерев'янський символ, сітка Перуна, чорне сонце»